Grippy Nakolanniki – WILD – Czarne
180 zł
Leopard-print knee pads will provide the perfect support for your world-conquering ambitions. Go further with Wild Black.
Opis
Cechy nakolanników Queen Wear:
- Powłoki silikonowe GRIP – mocne i pewne trzymanie się rury;
- Przylegają tylko do rury, nie ograniczając ruchów na podłożu;
- Technologia QUEEN 3 Side Protect – pełna ochrona kolan z każdej strony;
- Funkcja „wymiennych wkładek” pozwala: stworzyć idealne nakolanniki do Twojego stylu tańca; przedłużyć żywotność poprzez wymianę poduszek;
- Nie ślizgają się i nie przesuwają (jeśli rozmiar jest odpowiedni);
- Adaptacyjne nakolanniki dopasowują się do kształtu każdego kolana;
- Gładka powierzchnia – umożliwia łatwe ślizganie się po parkiecie;
- Otwór wentylacyjny po wewnętrznej stronie nakolannika;
- Krój uwzględnia anatomiczne cechy kolana;
- Powłoka GRIP nie traci przyczepności, nie pęka i nie ulega zniszczeniu;
- Wzmocnione nici i dodatki.
Jesteśmy dumni z jakości naszych produktów, ale nie napiszemy „najlepsze nakolanniki na rynku”, bo chcemy, abyś sam/a je docenił/a.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,145 kg |
|---|---|
| ROZMIAR | XS, S, M, L, XL, XXL |
| TKANINA | Hipoalergiczna, miękka i trwała tkanina dzianinowa: poliamid 80% elastan 20% |
| WYSOKOŚĆ Z PRZODU | 21 cm/8,3 cala |
| WYSOKOŚĆ Z TYŁU | 16 cm/6,3 cala (+ -5 mm/0,2 cala) |
| WEWNĘTRZNE PODKŁADKI OCHRONNE | 100% miękka pianka polietylenowa |
| WYKONANE | Ukraina |
| PRANIE | Można prać w pralce w temperaturze 30°C. |
| ODPOWIEDNI DLA | Taniec na rurze; Choreografia; Taniec striptizowy; Stretching; Taniec twerk; Joga; Sporty halowe; Dla początkujących i profesjonalistów; Do treningu i występów. |
| Kolor | Czarny |
| PRODUCT TYPE | Nakolanniki |
Wspieramy 3 metody płatności:
-PayPal;
-System online (VISA, MasterCard);
-Kryptowaluty.
Możesz wybrać najlepszą metodę płatności w koszyku.
Wysyłki na cały świat realizowane są z Ukrainy.
Usługa pocztowa – Ukrposhta (lub UPS dla Wielkiej Brytanii, Kanady, Stanów Zjednoczonych, Irlandii, Austrii, Włoch, Belgii, Estonii, Łotwy, Litwy, Luksemburga, Niderlandów, Niemiec, Polski, Francji, Hongkongu, Chin, Singapuru, Japonii – możesz wybrać ją w swoim koszyku)
KOSZT WYSYŁKI ZALEŻY OD WAGI PACZKI:
€ 9.00-10.00 – paczka do 0,250 kg
Paczka do 0,250 kg może zawierać: 1–2 pary nakolanników / 1 para nakolanników i kilka zestawów wymiennych wkładek / 1 para nakolanników i 1 para nakładek / 1 top dowolnego modelu / 1 para szortów dowolnego modelu.
Aby uniknąć pomyłek, zwróć uwagę na informacje w karcie produktu – znajduje się tam waga każdego produktu.
€ 19.00-20.00 – paczka od 0,250 do 1 kg
Paczki o wadze od 0,250 do 1 kg mogą zawierać: 3–8 par nakolanników / 2 komplety top + szorty dowolnego modelu / 4 pary nakolanników i 1 komplet top + szorty dowolnego modelu.
Pamiętaj, aby sprawdzać wagę produktów w karcie produktu – jest ona tam podana.
Prosimy zwrócić uwagę, że przy zakupach na naszej stronie queenwearofficial.com na kwotę € 200 lub więcej, DOSTAWA JEST DARMOWA.
W zależności od przepisów importowych w Twoim kraju może zostać naliczony dodatkowy podatek, który ponosi klient.
WYSYŁKA
Realizowana jest w ciągu 2–3 dni roboczych po potwierdzeniu płatności.
Polityka firmy dotycząca wysyłek do Rosji i Białorusi.
Ze względu na nasze zasady etyczne, zawodowe i moralne, firma Queen podjęła decyzję o niewysyłaniu naszych produktów do firm i osób prywatnych z krajów takich jak Rosja i Białoruś.
Decyzja ta obowiązuje od 24 lutego 2022 roku. Powodem była pełnoskalowa inwazja wspomnianych krajów na terytorium naszego suwerennego państwa – Ukrainy.
























Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.