Наколінники зі зйомними гартерами – DODO – Nude
2 240₴
Опис
Особливості:
- Маленькі наколінники на підв’язках, що знімаються та регулюються у об’ємі;
- Мʼягка і пружна подушка;
- Додаткове регулювання розміру , завдяки резинці, яка регулюється ззаду наколінника;
- Наколінник не сповзає і не крутиться, приймає форму ноги з першої примірки;
- М’який захист коліна;
- Гладкі – легко ковзають по підлозі;
- Нитки і фурнітура посиленого типу.
Ми пишаємося якістю своєї продукції, проте писати «найякісніші наколінники» не будемо, тому що хочемо, щоб їх оцінила саме ти.
Додаткова інформація
| Вага | 0,135 кг |
|---|---|
| РОЗМІР | XS, S, M, L, XL, XXL |
| ТКАНИНА | гіпоалергенний, м'який і міцний трикотаж: поліамід 80% еластан 20% |
| ВИСОТА СПЕРЕДУ | 21 cm/8,3 дюйма |
| ВИСОТА ЗЗАДУ | 16 cm/6,3 дюйма (+ -5 мм/0,2 дюйма) |
| ВНУТРІШНІ ЗАХИСТНІ ПОДУШКИ | 100% м'який пінополіетиленовий матеріал |
| ВИГОТОВЛЕНО В | Україна |
| ДОГЛЯД | Пральна машина допускається при температурі 30С |
| ПІДХОДИТЬ ДЛЯ | Хореографія; Стрип-танець; Розтяжка; Танець тверк; Йога; Спорт у приміщенні; Новачки та професіонали; Для тренувань та виступу. |
| КОЛІР | Чорний |
| PRODUCT TYPE | Наколінники |
У нас є 3 методи оплати:
– на ФОП реквізити ПриватБанку;
– через онлайн банкінг (з карток VISA, MasterCard);
– можливість замовити накладним платежем.
Доставка по Україні Новою поштою за тарифами перевізника, оплата отримувачем.
Безкоштовна доставка від 3000 грн.
-
Оберіть опції Цей товар має кілька варіантів. Параметри можна вибрати на сторінці товару
Зйомні гартери на наколінники – Чорні
400₴ -
Оберіть опції Цей товар має кілька варіантів. Параметри можна вибрати на сторінці товару
Довгі шорти з сіткою – CANDY – Чорні
2 260₴ -
Оберіть опції Цей товар має кілька варіантів. Параметри можна вибрати на сторінці товару
М’який топ з сіткою – OVULATION – Латте
3 100₴ -
Оберіть опції Цей товар має кілька варіантів. Параметри можна вибрати на сторінці товару
Болеро – SPORTS – Чорне
1 970₴
-
Оберіть опції Цей товар має кілька варіантів. Параметри можна вибрати на сторінці товару
Зйомні гартери на наколінники – Чорні
400₴ -
Оберіть опції Цей товар має кілька варіантів. Параметри можна вибрати на сторінці товару
Довгі шорти з сіткою – CANDY – Чорні
2 260₴ -
Оберіть опції Цей товар має кілька варіантів. Параметри можна вибрати на сторінці товару
М’який топ з сіткою – OVULATION – Латте
3 100₴ -
Оберіть опції Цей товар має кілька варіантів. Параметри можна вибрати на сторінці товару
Болеро – SPORTS – Чорне
1 970₴
























Відгуки
Відгуків немає, поки що.