Переоцінка Наколінники – Pro 4 – Latte – L
Оригінальна ціна: 1 720₴.1 120₴Поточна ціна: 1 120₴.
Бути сильною не легко. Це потребує зусиль і прийняття правильних рішень. Наприклад, придбати ось ці наколінники. Але винагорода того варта!
2 Available
Опис
Особливості (класичні наколінники):
- 4 подушки – нова унікальна технологія захисту QUEEN.
- Функція «Змінні подушки» дає можливість:
– створити ідеальні наколінники для твого танцювального стилю;
– продовжити термін використання наколінників, змінюючи тільки подушки;
- Надміцний захист коліна та надм’яка посадка;
- Змінена конструкція ззаду – яка лагідно огортає ногу не завдаючи дискомфорту у зоні під коліном;
- Наколінник не сповзає і не крутиться приймає форму ноги з першої примірки.
- Адаптивні, наколінники приймають індивідуальну форму коліна;
- Гладкі – легко ковзають по підлозі;
- Вентиляційний отвір ззаду наколінника;
- Крій виробу враховує анатомічні особливості коліна;
- Нитки і фурнітура посиленого типу.
Ми пишаємося якістю своєї продукції, проте писати «найякісніші наколінники» не будемо, тому що хочемо, щоб їх оцінила саме ти.
Додаткова інформація
| Вага | 0,135 кг |
|---|---|
| РОЗМІР | XS, S, M, L, XL, XXL |
| ТКАНИНА | гіпоалергенний, м'який і міцний трикотаж: поліамід 80% еластан 20% |
| ВИСОТА СПЕРЕДУ | 21 cm/8,3 дюйма |
| ВИСОТА ЗЗАДУ | 16 cm/6,3 дюйма (+ -5 мм/0,2 дюйма) |
| ВНУТРІШНІ ЗАХИСТНІ ПОДУШКИ | 100% м'який пінополіетиленовий матеріал |
| ВИГОТОВЛЕНО В | Україна |
| ДОГЛЯД | Пральна машина допускається при температурі 30С |
| ПІДХОДИТЬ ДЛЯ | Хореографія; Стрип-танець; Розтяжка; Танець тверк; Йога; Спорт у приміщенні; Новачки та професіонали; Для тренувань та виступу. |
| КОЛІР | Nude Latte |
У нас є 3 методи оплати:
– на ФОП реквізити ПриватБанку;
– через онлайн банкінг (з карток VISA, MasterCard);
– можливість замовити накладним платежем.
Доставка по Україні Новою поштою за тарифами перевізника, оплата отримувачем.
Безкоштовна доставка від 3000 грн.






















Відгуки
Відгуків немає, поки що.