Наколінники Ice Fire для танців
Оригінальна ціна: 1 900₴.950₴Поточна ціна: 950₴.
Cекрет ідеального тренування — хороший настрій, чітка мета та зручні наколінники Ice Fire. У них будь-який рух — в радість!
Опис
Особливості (класичні наколінники):
- Технологія QUEEN 3SideProtect – досконалий захист колін з усіх боків
- Функція «Змінні подушки» дає можливість:
– створити ідеальні наколінники для твого танцювального стилю;
– продовжити термін використання наколінників, змінюючи тільки подушки;
- Не сповзають і не крутяться на нозі (за умови правильно підібраного розміру)
- Адаптивні, наколінники приймають індивідуальну форму коліна;
- Гладкі – легко ковзають по підлозі;
- Вентиляційний отвір ззаду наколінника;
- Крій виробу враховує анатомічні особливості коліна;
- Нитки і фурнітура посиленого типу.
Ми пишаємося якістю своєї продукції, проте писати «найякісніші наколінники» не будемо, тому що хочемо, щоб їх оцінила саме ти.
Додаткова інформація
| Вага | 0,145 кг |
|---|---|
| РОЗМІР | XS, S, M, L, XL, XXL |
| ТКАНИНА | гіпоалергенний, м'який і міцний трикотаж: поліамід 80% еластан 20% |
| ВИСОТА СПЕРЕДУ | 31 cm/12,2 inch |
| ВИСОТА ЗЗАДУ | 16 cm/6,3 дюйма (+ -5 мм/0,2 дюйма) |
| ВНУТРІШНІ ЗАХИСТНІ ПОДУШКИ | 100% м'який пінополіетиленовий матеріал |
| ВИГОТОВЛЕНО В | Україна |
| ДОГЛЯД | Пральна машина допускається при температурі 30С |
| ПІДХОДИТЬ ДЛЯ | Хореографія; Стрип-танець; Розтяжка; Танець тверк; Йога; Спорт у приміщенні; Новачки та професіонали; Для тренувань та виступу. |
У нас є 3 методи оплати:
– на ФОП реквізити ПриватБанку;
– через онлайн банкінг (з карток VISA, MasterCard);
– можливість замовити накладним платежем.
Доставка по Україні Новою поштою за тарифами перевізника, оплата отримувачем.
Безкоштовна доставка від 3000 грн.





















Відгуки
Відгуків немає, поки що.