Overestimated Grippy knee pads – Pro 4 – Latte – M
Pierwotna cena wynosiła: 164 zł.99 złAktualna cena wynosi: 99 zł.
Want to make the world better? Follow the plan: put on knee pads, start dancing, and ignite your inner fire. It’s a proven way to watch the world light up around you.
5 Available
Opis
Features of Queen Wear knee pads:
- GRIP silicone coatings provide strong and secure pylon grips;
- Stick only to a pylon, not limiting your movements on the ground;
- QUEEN 3SideProtect technology – thorough protection of your knees from all sides;
- Function „changing pads”gives you a possibility to: create ideal knee pads for your dancing style; prolong term of knee pads usage by changing pillows;
- Don’t slip, and don’t move around (if the size is right);
- Adaptive knee-caps take the shape of any knee;
- Smooth – give a possibility to slide easily on the dance floor;
- Vent hole from the inner side of the knee pad;
- Cutting takes into account the anatomical features of your knee;
- GRIP coating does not lose its stickiness, does not crack, and does not break down;
- Reinforced threads and accessories are firmly sewed to the cloth.
We are proud of the quality of our products, but we сan not say: “the highest quality knee pads”, because we want them to be truly appreciated by you.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,155 kg |
|---|---|
| ROZMIAR | XS, S, M, L, XL, XXL |
| TKANINA | Hipoalergiczna, miękka i trwała tkanina dzianinowa: poliamid 80% elastan 20% |
| WYSOKOŚĆ Z PRZODU | 21 cm/8,3 cala |
| WYSOKOŚĆ Z TYŁU | 16 cm/6,3 cala (+ -5 mm/0,2 cala) |
| WEWNĘTRZNE PODKŁADKI OCHRONNE | 100% miękka pianka polietylenowa |
| WYKONANE | Ukraina |
| PRANIE | Można prać w pralce w temperaturze 30°C. |
| ODPOWIEDNI DLA | Taniec na rurze; Choreografia; Taniec striptizowy; Stretching; Taniec twerk; Joga; Sporty halowe; Dla początkujących i profesjonalistów; Do treningu i występów. |
| Kolor | Nude Latte |
Wspieramy 3 metody płatności:
-PayPal;
-System online (VISA, MasterCard);
-Kryptowaluty.
Możesz wybrać najlepszą metodę płatności w koszyku.
Wysyłki na cały świat realizowane są z Ukrainy.
Usługa pocztowa – Ukrposhta (lub UPS dla Wielkiej Brytanii, Kanady, Stanów Zjednoczonych, Irlandii, Austrii, Włoch, Belgii, Estonii, Łotwy, Litwy, Luksemburga, Niderlandów, Niemiec, Polski, Francji, Hongkongu, Chin, Singapuru, Japonii – możesz wybrać ją w swoim koszyku)
KOSZT WYSYŁKI ZALEŻY OD WAGI PACZKI:
€ 9.00-10.00 – paczka do 0,250 kg
Paczka do 0,250 kg może zawierać: 1–2 pary nakolanników / 1 para nakolanników i kilka zestawów wymiennych wkładek / 1 para nakolanników i 1 para nakładek / 1 top dowolnego modelu / 1 para szortów dowolnego modelu.
Aby uniknąć pomyłek, zwróć uwagę na informacje w karcie produktu – znajduje się tam waga każdego produktu.
€ 19.00-20.00 – paczka od 0,250 do 1 kg
Paczki o wadze od 0,250 do 1 kg mogą zawierać: 3–8 par nakolanników / 2 komplety top + szorty dowolnego modelu / 4 pary nakolanników i 1 komplet top + szorty dowolnego modelu.
Pamiętaj, aby sprawdzać wagę produktów w karcie produktu – jest ona tam podana.
Prosimy zwrócić uwagę, że przy zakupach na naszej stronie queenwearofficial.com na kwotę € 200 lub więcej, DOSTAWA JEST DARMOWA.
W zależności od przepisów importowych w Twoim kraju może zostać naliczony dodatkowy podatek, który ponosi klient.
WYSYŁKA
Realizowana jest w ciągu 2–3 dni roboczych po potwierdzeniu płatności.
Polityka firmy dotycząca wysyłek do Rosji i Białorusi.
Ze względu na nasze zasady etyczne, zawodowe i moralne, firma Queen podjęła decyzję o niewysyłaniu naszych produktów do firm i osób prywatnych z krajów takich jak Rosja i Białoruś.
Decyzja ta obowiązuje od 24 lutego 2022 roku. Powodem była pełnoskalowa inwazja wspomnianych krajów na terytorium naszego suwerennego państwa – Ukrainy.






















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.